Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Et stort hull midt i vegbanen i 50-sonen, som kommer brått på når man kjører der. Kan sannsynligvis føre til skade på kjøretøy dersom man er uheldig.
    Tiurvegen
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Beklager seint svar (ferieavvikling), men utbedring ble bestilt da vi mottok din henvendelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle