Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Gresset langs Tjernsbergsvegen er så langt at det er veldig farlig flere steder i forhold til vilt (spesielt rådyr og elgkalver). Man har ikke sjangs til å se dyrene før de står i veibanen. Det er verst på strekningen mellom travbana og saga.
    Tjernsbergsvegen
  • Svar: Hei! Kongsvinger kommune driver nå med kantslått, men det har blitt begrenset pga ferieavvikling. Planen er å være ferdige med sentrum og skoleveger før skolestart, og deretter vil grendeveger etc bli tatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle