Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I forbindelse med anleggsarbeidet i Eidemsgate støver det nå helt ille. Ved telefonhenvendelse i går fikk jeg beskjed av Torodd Myrhaug om å kontakte entreprenøren. Jeg har gjort en henvendelse til en av arbeiderene, men ikke fått kontakt med arbeidsgiveren. Dette er vel heller ikke min jobb men GIVAS sin? Nå regner jeg med at arbeidet blir i ro i et par uker, og det vil være veldig fint å få litt salt sånn at vi kan være ute uten å spytte grus hver gang det kjører en bil forbi.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Statens vegvesen har satt i gang utbyggingsprosjektet vedr. ny riks-/fylkesveg i Eidemsgate. Har per skrivende stund ingen kontaktpersoner på det anlegget, så jeg oppfordrer til å ringe statens vegvesen og spørre. Det er de som nå må svare på henvendelser om ulemper tilknyttet prosjektet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle