Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika nissenvseg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vegen er generelt dårlig. Mye hull og trangt. Spesielt på vinterstid! Hullene blir fylt opp, men er større etter kort tid.
    Erika nissenvseg
  • Svar: Hei! Beklager forholdene, men vegen er dessverre ikke dårlig nok til at det blir lagt nytt dekke med det første, men det må kanskje snart vurderes for denne strekningen. Hullene vil bli befart, og lappet dersom akutt behov, hvis ikke må det vente til høstens vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle