Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kristian Walbysveg 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store hull i veien
    Kristian Walbysveg 7
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Vi skal foreta en befaring, og dersom det er akutt fare for trafikksikkerheten, eller skade på kjøretøy, vil vi gjøre noe ganske snart, hvis ikke må det vente til høstens vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk Forvaltning

Se alle