Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I krysset R.M. Olsens veg/Markensveien er det et stort krater etter byggingen av Europris. Det er over 6 måneder siden bygget ble oppført og da burde det være tid for å reparere veien som går over EPA- plassen
    R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Utbygger skal utbedre dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle