Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei! Under opprusting av Heibergs gate i våres ble det satt opp et midlertidig skilt (oransje m sort strek). Dette skiltet er antakelig gjenglemt og står nå i Doblougbakken. Dette til info. :-)
    Doblougbakken
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle