Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.06.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Vi ønsker ei fartsdump i Maurvegen. Det er mange barn som bor her, og det forekommer enkelte tilfeller av litt offensiv gjennomkjøring.
    Maurvegen
  • Svar: Hei! Vi skal ta forholdene opp til vurdering, men kan ikke love fartshumper i Maurvegen. Dersom fartsgrensen ikke overholdes, er dette en sak for politiet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle