Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.06.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veien trenger å gruses opp, hjelper ikke bare å skrape, slik som vanligvis gjøres. Det må kjøres på flere gruslass. Etter siste regnskyll er det masse hull i veien (igjen).
    Løkkegata 38
  • Svar: Hei! Vi skal ta forholdet opp til vurdering, men kan ikke love utbedring i sommer. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle