Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvn./Holtjordet, 2208

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.06.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Vi ønsker 2 nye veiskilt til Holtjordet, fra krysset Holtvn/Haraldsgt +i svingen opp til Holtjordet. Gamle, dårlige skilt nå. Gjelder Blindvei-skiltet også. Står skjevt, veiskilt syns ikke. Vi retta det litt selv for 1-2år siden, dere kom ikke den gang. Folk finner ikke frem t. Holtjordet. Ps fikk ikke fjerna 4 røde merker på kartet! Mvh "Holtjordet garasjelag"
    Holtvn./Holtjordet, 2208
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette etter ferien. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle