Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gullivegen 22/19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.07.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Skjev lyktestolpe, bør rettes opp.
    Gullivegen 22/19
  • Svar: Hei Dersom en stolpe er så skeiv at den kan være farlig for liv og helse og skade ting blir det tatt så snart som mulig. Det blir "samlet opp" skeive stolper rundt omkring og Eidsiva blir bestilt til å ta en runde med oppretting av disse. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle