Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.05.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Når dere kommer å har på grus og skraper vår vegstump i Fasanvegen, vil vi sette pris på at dere fyller sand i sandkassa vår som lovet i vinter! Slik at vi har den klar til neste vinter når det sikkert også blir glatt! Sandkassa står bak garasjen hvis dere ikke fant den i vinter.
    fasanvegen
  • Svar: Hei! Beklager at vi glemte å fylle sandkassa, vi gjør et nytt forsøk. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle