Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store hull i asfalten i Digerudvegen mellom der Ivar Færders veg går opp og start på Engens gate.
    Digerudvegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen din! Vi skal se på dette så snart som mulig, og vurdere tiltak. Er det fare for trafikksikkerheten eller at kjøretøy kan skades, vil det bli reparert umiddelbart, hvis ikke må det vente til neste vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle