Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen 326

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei! Takk for at dere både skrapa og la ny grus på snarevegen. Men nå har den nye grusen klumpa seg fælt og det er noen skikkelige skarpe dumper. Mulig å kjøre en runde til med skrapa?
    Snarevegen 326
  • Svar: Hei! Vegen vil bli saltet og høvlet i mai. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle