Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tråstadvegen 38 - 44

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler gatelys ved nedkjørsel til Tråstadvegen 38 - 44. Lyset "kommer og går". Har vært sånn lenge, og det er vært mørkt i området.
    tråstadvegen 38 - 44
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det kjøres en utbedringsrunde nå. Skal ha blitt utbedret i uke 16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle