Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlivegen 12 A

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei! Det støver fra veibanen slik at det er umulig og sitte ute. Håper dere snart kommer og fjerner kilden til støvet. Mvh Conny Ludvigsson
    Glåmlivegen 12 A
  • Svar: Hei! Vegen vil bli sopt før 17. mai. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle