Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys ustabilt øverst i Nedre Badstuvegen, slår seg av og på tilfeldig. Vedlagt bilde av aktuelle lyktestolpe.
    Nedre Badstuvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det kjøres en utbedringsrunde nå. Skal ha blitt utbedret i uke 17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle