Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Etter at det ble lagt på et tykt lag med grus ble veien neste ufremkommelig. Bilene sank i grusen, noe som fikk antispinn til å slå inn og nå er veien en eneste berg og dalbane. Så vennligst fiks ASAP. NB! det store hullet som ble rapportert inn i høst er fremdeles tilstede.
    Kabberudvegen
  • Svar: Hei! Vegen ble dratt over med lett utstyr i går. I tillegg vil vi forta salting og høvling i mai. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle