Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Friggsvei 35

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Har sagt i fra før og må gjøre det igjen. Det mangler fortsatt lys mellom Friggsvei 31-35 Håper dere for litt fortgang i dette nå.
    Friggsvei 35
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det kjøres en utbedringsrunde nå. Skal ha blitt utbedret 25.04 i uke 17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle