Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen 103

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Takk for flott respons vedrørende høvling av Tuskinvegen :)
    Tuskinvegen 103
  • Svar: Takk for hyggelig tilbakemelding!

Se alle