Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store høl i vegen. Var slike fjor også...men nå er det ikke noe og kjøre forbi på igjen. Skader biler.
    Holtvegen
  • Svar: Hei! Dette vil bli gjort noe med i løpet av våren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle