Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

jonas liesgate /nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Nå har pærene gått istykker igjen.Det har ikke vært pøbler der og kastet i filler, de har rett og slett eksplodert .Kan det være noe feil med armaturen tro dette er tredje gangen på 1 år.Dette må sjekkes snarest.
    jonas liesgate /nygata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det kjøres en utbedringsrunde nå. Skal ha blitt utbedret denne uka. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle