Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Nå gikk lyspæra i gatelyset utenfor Løkkegata24 igjen. Det blir veldig mørkt her når den går. Fint om vi får lyset tilbake snart.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle