Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gylterudveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hullene i veien begynner å bli mange å irriterende dype, fort gjort å skade bilen.
    Gylterudveien
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Vi har nettopp startet vårvedlikeholdet, og har en del prioriterte veger vi må ta først grunnet svært dårlig forfatning. Etter hvert kommer vi rundt på de andre grusvegene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle