Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst krebs gt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Asfalten smuldrer bort
    Oberst krebs gt
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene, men vegen er dessverre ikke med i planene for reasfaltering i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle