Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Seterseterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veien er full i hull, trenger sårt vedlikehold! Bilene blir ødelagt. At denne veien aldri blir bedre! Håper virkelig det blir gjort noe snart. Helt forferdelig for oss som må kjøre her hver dag!
    Seterseterveien
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Denne og flere andre veger blir tatt fortløpende bare det blir oppholdsvær. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle