Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geitramsvegen/Nøkkerosevegen/Fjellflokkvegen og Ballblomvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er fortsatt mørkt i området Geitramsvegen, Ballblomvegen, Fjellflokkvegen - et stort område uten gatelys. Nå har det vært slik i over en uke, håper noen snart tar tak i dette.
    Geitramsvegen/Nøkkerosevegen/Fjellflokkvegen og Ballblomvegen
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune har ikke overtatt veglyset i Geitramsvegen med tilstøtende veger. De bes kontakte utbygger, Einar Elseth. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle