Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Skyrudvegen trenger skraping og gatebelysningen har slokket, det samme på Rv 175. Lyspæra ved skyrudvegev 24 virker ikke.
    skyrudvegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Denne og flere andre veger blir tatt fortløpende bare det blir oppholdsvær. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle