Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei Håper dere kan komme snarest å gjøre noe med Stasjonsveien for nå er det riktig ille.
    Stasjonsveien
  • Svar: Hei! Vegen vil bli tatt når vi er på Roverudrunden. Mest sannsynlig blir det ikke gjort noe før det blir oppholdsvær (vegen kan ikke være for våt). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle