Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er nå et år siden jeg meldte om behov for ny masse på grusvegen samt skraping. Det ble da gitt melding om at det skulle taes etter at telen var gått! Nå går telen snart for 2 - andre- gang og håper det nå i vår blir prioritert vedlikehold av vår vesle vegstump!!
    Fasanvegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Denne og flere andre veger blir tatt fortløpende bare det blir oppholdsvær. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle