Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ønsker at grusen som det ble strødd med i vinter blir sopt opp. Det er store støvplager når det er opphold.
    Blomstervegen
  • Svar: Hei! Dersom alt går etter planen, vil vi sette i gang vårsoping i løpet av en uke eller to. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle