Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fladbergvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Fladbergvegen er i dårlig forfatning. Mange store stygge hull. Trenger grus. Hilsen Lene Fladberg
    Fladbergvegen
  • Svar: Hei! Vi reiser nå rundt og befarer vegene, og når det er gjort, lager vi en prioriteringsliste som vil bestemme rekkefølgen. Fladbergvegen vil bli tatt når vi er på "Roverudrunden". Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle