Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geitramsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei, det er ikke gatelys i Geitramsvegen, Ballblomvegen, Fjellflokkvegen. Supert om dette kunne fikses da det enda er noen mørke timer i døgnet :-)
    Geitramsvegen
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune har ikke overtatt veglyset i Geitramsvegen med tilstøtende veger. De bes kontakte utbygger, Einar Elseth. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle