Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erl. Maulands veg og Vepsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Flere gatelys i Erl. Maulands veg og Vepsvegen er ute av drift. Ser at dette er rapportert tidligere (21/1) og at saken har status som løst/avsluttet. Dette er ikke riktig.
    Erl. Maulands veg og Vepsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle