Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsveien Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Nå trengs det virkelig vedlikehold av denne veien. Dere lovte å komme i høst, men ingen kom. Nå er våren her, og da kan dere selv tenke i hvilken forfatning veien er. Det trengs i første omgang GRUS. Ønsker at dere kan prioritere denne veien snarest.
    Stasjonsveien Roverud
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men en feil hos oss har gjort at vi ikke har fått melding om at din henvendelse ble lagt ut på "Fiks nabolaget". Vi reiser nå rundt og befarer vegene, og når det er gjort, lager vi en prioriteringsliste som vil bestemme rekkefølgen. Stasjonsvegen vil bli tatt når vi er på "Roverudrunden". Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle