Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordlivegen 25, 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Nå er det ufremkommelig i Nordlivegen. Send ei vegskrape!!!
    Nordlivegen 25, 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men en feil hos oss har gjort at vi ikke har fått melding om at din henvendelse ble lagt ut på "Fiks nabolaget". Vi regner med at problemet som ble meldt inn, ikke er aktuelt lenger, i motsatt fall, kan du ringe oss direkte på tlf. 91618306. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle