Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei! Det hadde vært veldig kjekt å få vegskrapa til å ta en tur langs Snarevegen nå. Vi hadde "en liten tass med frontskjær" forbi her for noen dager siden, som la ut vegen på kantene og gjorde en bra jobb med det, men i midten av vegen var det mye nedkjørt snø som den ikke fikk gjort noe særlig med. Når det nå slår igjennom, har vi hjulspor så djupe at det skraper oppi under bilen når man kjører. noen steder er det trre spor og andre bare to, uansett er det fort gjort at man ikke kommer ut av sporet når man møter noen, og da skjønner jo alle hva som skjer. På forhånd takk
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men en feil hos oss har gjort at vi ikke har fått melding om at din henvendelse ble lagt ut på "Fiks nabolaget". Vi regner med at problemet som ble meldt inn, ikke er aktuelt lenger, i motsatt fall, kan du ringe oss direkte på tlf. 91618306. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle