Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestgårdsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lyspunktet ved Sjur Strand har vært mørkt hele vinteren-håper det snart blir rettet på. Og en ting til;hvorfor er det ikke flere lyspunkter i Prestegårdsveien? Ved eiendommen til Ø.MFjeld kunne det gjerne vært to punkter. Man krysser fingra for at utelyset står på hos Frimurerlosjen......
    Prestgårdsveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette så snart som mulig. Hvorfor det ikke er flere lyspunkter i prestegårds vegen kan jeg ikke gi noe godt svar på. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle