Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veldig mye snø/slaps med dype spor i Prinsens gate, kan bli ugreit når det fryser på igjen. Mulig å få brøytet?
    Prinsens gate 9
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette. I mellomtiden oppfordrer vi til å både kjøre og sko seg etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle