Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Mye slaps og veldig sporete i Prinsens gate. Neste håpløst å ta seg frem. Må skrapes.
    Prinsens gate
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette. I mellomtiden oppfordrer vi til å både kjøre og sko seg etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle