Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata/Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Må skrapes, livsfarglig og veldig ufremkommelig med bil.
    Vollgata/Glåmlia
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette. I mellomtiden oppfordrer vi til både å kjøre og sko seg etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle