Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: siden det nå begynner å tine så ligger det nå mye snø/slaps i veien som gjør kjøreforholdene litt vanskelig.
    tjernsbergsveg
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene. I mellomtiden oppfordrer vi til å både kjøre og sko seg etter kjøreforholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle