Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei, har dere glemt blomsterveien? Det er 20 cm snø, den bør skrapes, var faktisk vanskelig å kjøre der nå. Syns det er rart, gangstien er snart fri for snø. Gjelder nok hele blomsterveien, men jeg bor i nr.19. På forhånd takk, dersom den blir skrapt:) God helg!
    Blomsterveien
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene. I mellomtiden oppfordrer vi til å både kjøre og sko seg etter kjøreforholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle