Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Soffiesgt/Haraldsgt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Området Sofiesgt./Haraldsgt/Kristinesgt. Deler av gatene er omtrent uframkommelige p.g.a. mye sørpe som medfører farlige situasjoner for myke trafikanter.
    Soffiesgt/Haraldsgt
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette. I mellomtiden oppfordrer vi til både å kjøre og sko seg etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle