Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jonas Lies Gate/Kirkestredet

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.03.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene i Jonas Lies Gate og Kirkestredet lyser ikke og slik har det vært i et par uker nå. Det er heller ikke gatelys i Vestre Solørveg ved Vinger Kirke.
    Jonas Lies Gate/Kirkestredet
  • Svar: Hei Melding er for lengst videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er mørkt i et større område, Vestre Solørveg (FV210) fra Øvre Langelands veg forbi kirka og til Erik Werenskiolds veg, Bergvegen, Lavettvegen, del av Sisseners gate, Erik Werenskiolds veg og Dr.Aamodts veg m.m. Alt dette henger sammen. Eidsiva har foretatt undersøkelser her i to omganger for å forsøke å finne feilen. Feilen er funnet. Det er brudd på strømkabel på Kirketorget, på veilyskabel til Statens vegvesen. Statens vegvesen er varslet med ønske om utbedring av kabelfeil så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle