Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alfs gate 7 m.fl.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Fortauet langs Alfs gate blir heller ikke i år brøytet. Viser til samme melding i fjor.
    Alfs gate 7 m.fl.
  • Svar: Hei! Vi er usikker på hvor og hvilken del du mener. Deler av fortauet er privat, og en annen part er en del av vegen, og dermed kommunalt. Det som er privat er grunneiers ansvar. Hvilken side mener du? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle