Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Enbergvegen 1 og 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Nå har gatelyset mellom Enbergvegen 1 og 4 vært mørkt siden jul. Jeg sendte en henvendelse til Teknisk etat for 1,5 mnd siden og fikk til svar at det var flere lys i Lia som hadde gått men ærlig talt, 1,5 mnd??? Her aker og leker barn i veien i mørket og det har vært farlig lenge nok nå! Vær så snill og send Eidsiva for å bytte pære før det skjer en ulykke her!
    Enbergvegen 1 og 4
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS for en god stund siden. Men det kan ha blitt avglemt. Vi håper å få til utbedring av dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle