Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vepsvegen 17, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor Vepsvegen 17 har vært gått i lang, lang tid.
    Vepsvegen 17, Roverud
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette så snart som mulig. Beklager sen tilbakemelding. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle