Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskioldsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.03.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Fortsatt ingen lys i Erik Werenskioldsvei. En eller to mørke pærer kan aksepteres, men ikke hele Erik Werenskioldsvei og Dr. Åmotsvei i snart to (2) uker. Hilsen Erik
    Erik Werenskioldsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal ha blitt utbedret 29.02.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle