Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Wrenskioldsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.03.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler lys i hele veien på minst 4. Dagen
    Erik Wrenskioldsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal ha blitt utbedret 29.02.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle